BMW Partnerzy

Strona główna

Newsletter


Jeśli chcesz otrzymywać nasz newsletter podaj w formularzu swoje dane i wyślij je do nas.

Pola wymagane
Imię
Nazwisko
E-mail
Moja działalność warsztat
sklep
hurtownia
inne
Współpracuję/chcę współpracować z:
   
Przekazanie danych osobowych BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. oddział w Polsce jest dobrowolne i podlega zapisom ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. oddział w Polsce będzie administrować danymi, tj. przechowywać, przetwarzać oraz gdy zajdzie taka potrzeba przekazywać podmiotom wchodzącym w skład Grupy BMW i z nią współpracującym, w szczególności w celu realizacji właściwych akcji lub czynności, ciągłej poprawy obsługi klientów oraz informowania o produktach BMW lub ofertach specjalnych. BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. oddział w Polsce deklaruje, że wszelkie informacje będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz że nie zostaną sprzedane, wynajęte, ani przekazane osobom trzecim.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. oddział w Polsce w wyżej wymienionych celach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl . t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).
Jestem świadomy przysługującego mi prawa dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz ich poprawiania i usunięcia.
       
  Wyślij